KURUMSAL

Hakkımızda

Europe-seller, e-ticaret ve iş geliştirme/pazarlama danışmanlığı firması olarak faaliyet göstermektedir. Uzmanlığımız, şirketlerin Amazon pazarlarında başarılı bir şekilde genişleyerek sürdürülebilir büyüme sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Türkiye’deki şirketlerin Avrupa pazarlarına giriş yapmalarına ve bu pazarlarda başarılı olmalarına destek sunmaktayız.

Misyonumuz, şirketlerin e-ticaret faaliyetlerinde başarılı olmaları için gerekli olan birçok iş çözümünü sunmaktır. Bu kapsamda, e-ticaret hesaplarının açılması, banka hesaplarının açılması ve diğer resmi işlemlerin gerçekleştirilmesi gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca iş geliştirme, pazar araştırması, analiz, ürün seçimi, pazara giriş stratejileri, lojistik çözümleri, marka geliştirme, pazarlama, reklam, tanıtım, ürün lansmanı, ürün sayfası optimizasyonu (SEO) ve hesap yönetimi gibi alanlarda da çeşitli destek hizmetleri sunmaktayız.

Europe-seller olarak odak noktamız satıştır ve hizmetlerimizi bu doğrultuda tasarlamaktayız. Amazon Avrupa pazaryerlerindeki online işinizi optimize ederek 360 derece bir bakış açısı sağlamak ve işinizi rekabet avantajı elde etmek için çözümler sunmaktayız.

Vizyon

Ürünlerinizi Avrupa’nın En Büyük Satış Pazarına Ulaştırıyoruz

Europe-seller bir e-Ticaret ve iş geliştirme/pazarlama danışmanlığı firmasıdır. Şirketlerin Amazon pazarlarında başarılı bir şekilde genişleyerek sürdürülebilir büyüme yaratmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız.

Türkiye’deki şirketlerin AVRUPA pazarlarına girmelerine ve/veya bu pazarlara açılmalarına destek oluyoruz.

Misyon

Görevimiz

E-ticaret hesap açılışı, banka hesabı açılışı, tüm resmi işlemlerin yapılması, iş geliştirme, pazar araştırması, analiz, ürün seçimi, pazara giriş stratejisi, lojistik çözümleri, marka geliştirme, pazarlama, reklam, tanıtım, ürün lansmanı, ürün sayfası optimizasyonu (SEO) ve hesap yönetimi ve destek hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli iş çözümleri sunuyoruz.

Europe-seller, odak noktası satış olan çözümler sunar. Hizmetlerimiz Amazon Avrupa pazaryerlerindeki online işinizi optimize edip 360 derece bakış açısı sağlarken işinizin rekabette avantaj sağlamasına yardım etmek için tasarlamakta ve uygulanmaktadır.

Yeniliklerden Haberdar Olun.

Mail toplama formumuzu doldurarak bültenimize üye olun ve son yeniliklerden haberdar olun.